TAŞ DEVRİN’İN HİKAYESİ

TAŞ DEVRİN’İN HİKAYESİ

Taş Devri Tasarım; “Değişmeyen Tek Şey Değişimdir” ilkesinden yola çıkarak,  onbeş yılı aşkın süredir siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlıyor ve taleplerinize cevap vermeye çalışıyor. İlk günden itibaren duyulan bu şevk ile yenilenen dünya trendlerini sizler için yakından takip ediyor ve en doğru uygulama metotlarıyla sizlerle buluşturuyoruz.

İnsana saygıya dayalı iş yapma kültürümüz ile sadeliği ve şıklığı bir araya getirerek yaşam kalitenizi arttıracak mekanlar yaratmanızda sizler ile birlikte hareket ediyoruz. Dünyaya ve değişime açık bakış açısı ile kişiliğinize uygun ve aynı zamanda fark yaratan yaşam alanlarının hayalini sizler ile birlikte kurup gerçeğe dönüştürüyoruz. İç ve dış mekan dekorasyonunda bütüne katkısı oldukça önemli olan duvar dekorasyonunu; farklı kalıp, doku ve renk alternatiflerinden oluşan tuğla ve taş kaplama ürünlerimizle birleştiriyoruz. Böylece zamana meydan okuyan ve aynı zamanda her zaman trend olan kaliteli mekanlara sahip olmanıza katkıda bulunuyoruz.

Taş Devri Tasarım; duvar dekorasyonunda Türkiye’nin pazar lideri olan Stonewrap markalı ürünler ile çalışmaktadır. Stonewrap aynı zamanda tüm dünyada Kültür Taşı ve Tuğlası sektöründe tüketiciler tarafından tercih edilen ilk üç marka içerisine yıllardır ikinciliğini korumaktadır.

Taşın sıcaklığını hissedeceğiniz güzel mekanlar için sizlerleyiz..

× Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?