Yenilikçi fikirler, ilham verici örnekler ve stil sahibi mekanlar için Taş Devri Tasarım ailesi olarak sizlerleyiz. “Değişmeyen Tek Şey Değişimdir” ilkesinden yola çıkarak 15 yılı aşkın süredir siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlıyor ve taleplerinize cevap vermeye çalışıyoruz.

İlk günden itibaren duyduğumuz bu şevk ile yenilenen dünya trendlerini sizler için yakından takip ediyor ve en doğru uygulama metotlarıyla sizlerle buluşturuyoruz.

Taş Devri Tasarım ile kişiliğinize özel, sizi yansıtan ve aynı zamanda fark yaratan mekânlara sahip olabilmeniz için çalışıyoruz.

Türkiye'de sektöründe kalitesini ispatlamış markaların, üretim sonrası güvenli bir şekilde temin edilerek son kullanıcı ile buluşturması anlamında sağlam bir zincir oluşturan Taş Devri Tasarım olarak hem verilen emek, hem de harcanan bütçelerin karşılığını bulabilmesi için sizlerle birlikte hareket ediyoruz.

Taş Devri Tasarım; şömine sektöründe Türkiye'nin pazar lideri olan Hürsan Şömine'nin ve yine duvar dekorasyonunda Türkiye’nin pazar lideri olan Stonewrap markalı taş ve tuğlaların en güçlü çözüm ortaklarından birisidir.